IMG_0727

Name

Agnieszka Patuszka

Specjalizacja

Psycholog/ Psychoterapeuta

Opinie klientów

Agnieszka Pastuszka

 Psycholog/ Psychoterapeuta. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego. Odbyła liczne kursy i szkolenia związane z terapią dzieci, młodzieży i dorosłych.

Ukończyła czteroletni kurs psychoterapeutyczny w Ośrodku Szkoleń systemowych w Krakowie, przygotowujący do uzyskanie certyfikatu psychoterapeuty rodzinnego. Uczestniczyła w rocznym szkoleniu poznawczo- behawioralnym dzieci i młodzieży Warszawskiego Centrum Terapii Poznawczo – Behawioralnej. Odbyła liczne kursy przygotowujące do pracy z dziećmi z autyzmem oraz w Polskim Stowarzyszeniu Terapii Behawioralnej. 

Doświadczenie zawodowe zdobywała uczestnicząc w stażach między innymi w: Katedrze Psychoterapii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego -  Oddział leczenia zaburzeń nerwicowych i behawioralnych, w Katedrze Psychiatrii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego – Zakład Terapii Rodzin.

W ostatnich latach prowadziła konsultacje prywatne świadcząc usługi psychologiczne i psychoterapeutycznie. Współpracowała również z: Placówką Opiekuńczo- wychowawczą typu specjalistycznego, z wieloma Niepublicznymi Przedszkolami i Szkołami, Niepubliczną Poradnią Psychologiczno – Pedagogiczną, jak również Ośrodkiem Pomocy Społecznej.

 

Agnieszka Pastuszka - ZnanyLekarz.pl