Usługi

Poznaj nasze usługi

Nasi specjaliści chętnie pomogą w Twojej sprawie

Psycholog dziecięcy
Terapia Mowy
rear-view-of-female-counselor-on-therapy-session-w-SHD7KFG
Zajęcia grupowe
Jeśli potrzebujesz wsparcia dla Twojej pociechy…

Psycholog dzieciecy

Nasi doświadczeni psychologowie dziecięcy pomogą określić przyczyny trudności u Twojego dziecka w zachowaniu, relacjach społecznych czy adaptacji do nowych sytuacji. Pomogą w nabyciu umiejętności interpersonalnych oraz związanych z rozumieniem i regulacją emocji.
Pomoc w sprawnej komunikacji

Terapia mowy

W naszym gabinecie doświadczony neurologopeda, po wywiadzie dotyczącym rozwoju dziecka kompleksowo zdiagnozuje i poprowadzi terapię wszelkich problemów językowych i komunikacyjnych dzieci i młodzieży. Jeśli Twoje dziecko przejawia trudności w zakresie rozwoju mowy, zapraszamy na konsultacje i terapię w miłej atmosferze. Zajęcia prowadzone są w formie zabawy, a dobór różnorodnych pomocy dydaktycznych wraz z zaleceniami do pracy w domu zapewnia skuteczność w procesie terapii.
sad-woman-crying-during-psychotherapy-at-professio-NXH3NZ8
Wsparcie także dla dorosłych

Sesja z psychoterapeutą

Doskonale wiemy, jak ważne często jest dla dorosłych osób, by porozmawiać o swoich codziennych problemach i dręczących rozterkach serca względem pracy, rodziny, relacji uczuciowych, czy kwestii finansowych. Sesja terapeutyczna dla dorosłych to szansa na lepsze zrozumienie siebie i swoich konfliktów wewnętrznych, a także na zmianę sposobu komunikacji z otoczeniem. Chętnie doradzimy, w jaki sposób możesz kontrolować siebie i własne emocje, by przeżywać je dojrzale i z odpowiednim dystansem do siebie.
Wzajemna pomoc i wymiana doświadczeń

Terapia grupowa

Zajęcia grupowe są dla każdego, kto czuje silną potrzebę zrozumienia. Dzięki regularnym spotkaniom można bardzo wiele zmienić w swojej mentalności, sposobie zdobywania umiejętności społecznych i podtrzymywania relacji z innymi ludźmi. Dzięki sesjom grupowym, wielu z naszych klientów w pełni nauczyło się budować i jednocześnie doceniają pozytywne relacje z bliskimi.
Opinie

Od naszych szczęśliwych klientów

Pani Agnieszka świetny specjalista godny polecenie, co prawda to było nasze pierwsze spotkanie ale jestem bardzo zadowolony pełny profesjonalizm ze strony Pani Agnieszki. Czekam na następne spotkanie.

Roger Klient

Najlepsza psycholog na jaką trafiłem do tej pory, a miałem już kontakt z kilkoma. Wiele rzeczy udało mi się już zrozumieć po pierwszej rozmowie z panią Agnieszką i już wiem, że będę kontynuował rozmowy z panią Agnieszką.

Marek Klient

  Dane kontaktowe

  Nasz sekretariat jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00-13:00. Zostaw nam wiadomość!
  Oddzwonimy.

  Pozostańmy w kontakcie

  TERAPIA WIELICZKA

  Created by. codezen.pl