Usługi

Poznaj nasze usługi

Nasi specjaliści chętnie pomogą w Twojej sprawie

Psycholog dziecięcy
Psychoterapia dzieci i młodzieży
rear-view-of-female-counselor-on-therapy-session-w-SHD7KFG
Terapia grupowa dla dzieci i młodzieży
Jeśli potrzebujesz wsparcia dla Twojej pociechy…

Psycholog dzieciecy

Nasi doświadczeni psychologowie dziecięcy pomogą określić przyczyny trudności u Twojego dziecka w zachowaniu, relacjach społecznych czy adaptacji do nowych sytuacji. Pomogą w nabyciu umiejętności interpersonalnych oraz związanych z rozumieniem i regulacją emocji.
Pomoc w rozumieniu i pomieszczeniu swojej trudności

Psychoterapia dzieci i młodzieży

Psychoterapia jest bardzo pomocna dzieciom, które mają diagnozę psychiatryczną, wymagają indywidualnego podejścia/ rozwiązania swojej trudności. Starsze dzieci często czeto maja już duży wgląd w swoją trudność i są gotowe na szukanie rozumienia tego co się z nimi dzieje. Psychoterapia dziecka przyjmuje różne formy w zależności od wieku. Od terapii zabawy po bezpośrednią rozmowę.
sad-woman-crying-during-psychotherapy-at-professio-NXH3NZ8
Wsparcie także dla dorosłych

Konsultacje rodziców z psychologiem

Doskonale wiemy, jak ważne często jest dla dorosłych osób, by porozmawiać o swoich codziennych problemach pojawiających się w rodzinie. To co dzieje się w systemie rodzinnym wpływa na każdego członka. Lepsze rozumienie dynamiki rodziny pozwala wpłynąć na jej zmianę. Sesja terapeutyczna dla dorosłych to szansa na lepsze zrozumienie siebie i dziecka, co wpływa na relacje, a także na zmianę sposobu komunikacji z otoczeniem. Chętnie doradzimy, w jaki sposób możesz kontrolować siebie i własne emocje, by przeżywać je dojrzale i z odpowiednim dystansem.
Wzajemna pomoc i wymiana doświadczeń

Terapia grupowa

Zajęcia grupowe są dla każdego, kto czuje silną potrzebę zrozumienia. Dzięki regularnym spotkaniom można bardzo wiele zmienić w swojej mentalności, sposobie zdobywania umiejętności społecznych i podtrzymywania relacji z innymi ludźmi. Dzięki sesjom grupowym, wielu z naszych klientów w pełni nauczyło się budować i jednocześnie doceniają pozytywne relacje z bliskimi.
Opinie

Od naszych szczęśliwych klientów

Pani Agnieszka świetny specjalista godny polecenie, co prawda to było nasze pierwsze spotkanie ale jestem bardzo zadowolony pełny profesjonalizm ze strony Pani Agnieszki. Czekam na następne spotkanie.

Roger Klient

Najlepsza psycholog na jaką trafiłem do tej pory, a miałem już kontakt z kilkoma. Wiele rzeczy udało mi się już zrozumieć po pierwszej rozmowie z panią Agnieszką i już wiem, że będę kontynuował rozmowy z panią Agnieszką.

Marek Klient

  Dane kontaktowe

  Szanowni Państwo bardzo często się zdarza, że prowadzimy spotkanie i nie jesteśmy w stanie na bierząco odbierać telefonów. Dlatego bardzo prosimy o pozostawienie wiadomości smsowej lub mailowej.
  Oddzwonimy

  Pozostańmy w kontakcie

  TERAPIA WIELICZKA

  Created by. codezen.pl